Referencje

Nasz wybór nie był przypadkowy, o Mariuszu słyszeliśmy od znajomych, którzy chwalili sobie współprace z nim.Postanowiliśmy że to właśnie On będzie jedną z osób która uwieczni naszą najważniejszą chwile w życiu. Wspólnie wybraliśmy się w plener, gdzie świetnie się bawiliśmy.Mariusz wprowadził na tyle luźną atmosferę że czasami zapominaliśmy że biega gdzieś z aparatem.To człowiek z talentem i głową pełną pomysłów.( Nawet z największej piaskownicy stworzył Kanion niczym z U.S.A ) Efekt końcowy był po prostu rewelacyjny.Byliśmy zachwyceni! Dzięki Mariuszowi powstały nasze najpiękniejsze zdjęcia w życiu.

Wirginia i Arek Damięccy

Przygotowania do ślubu to okres bardzo stresujący dlatego warto zdać się na profesjonalistów. Wiedzieliśmy od początku, że chcemy współpracować z Mariuszem – to prawdziwy zawodowiec, który działa z pasją. Podczas ceremonii – dyskretny, podczas zabawy – prawie niezauważalny… Natomiast sesja w plenerze – to już prawdziwa przygoda! Odkryliśmy tajemnicze miejsca, poznaliśmy ich historię, usłyszeliśmy jak ważne jest odpowiednie oświetlenie, poczuliśmy się jak prawdziwi modele… i naprawdę odpoczęliśmy!!! Efekty tej pracy przeszły nasze najśmielsze oczekiwania!

Pozdrawiamy serdecznie,

Agnieszka i Maciek Klimczakowie :)

O zdjęciach wykonanych przez Mariusza dużo pisać nie trzeba, wystarczy je obejrzeć! Są piękne, prawdziwe i dużo w nich emocji. A sam Mariusz? Hmmm…zaraża uśmiechem. Współpraca z Nim to czysta przyjemność i pełen profesjonalizm. Foto książka zaprojektowana przez Mariusza jest wspaniałą i niepowtarzalna pamiątką, za co z całego serca dziękujemy!!!

Asia i Marcin

Dzień naszego ślubu, Mariusz i My… To był sierpniowy piątek- piękny słoneczny dzień. Dla nas jeden z najważniejszych dni w życiu. Oczywiście stresu od rana było co niemiara ale gdy tylko usłyszałam słowa” Karola jest już Mariusz…” zrobiło mi się jakoś spokojniej na duszy;) Od tego czasu stres opadł i mogliśmy cieszyć się tymi fajnymi chwilami , nie martwiąc się, że czegoś ktoś nie uchwyci. Tak naprawdę współpraca z tym gościem to żaden stres nawet dla mojego męża, który zdjęć nie lubi. Na sesji czuliśmy się świetnie i naturalnie. Nie jesteśmy przecież modelami a efekty naszych wspólnych starań są jak dla mnie debeściackie. Jeżeli czytacie tą opinie z pewnością zastanawiacie się czy wybrać Mariusza na fotografa w ważnym dla was dniu – Nie wahajcie się, bo później będziecie żałować ! My nie żałujemy ani trochę a wręcz chcemy kontynuować współprace z tym Najlepszym Fotografem w Gryfinie.

Podpisujemy się obiema Rękoma Karola i Paweł Pliski

Sesja zdjęciowa z Mariuszem..

Chcecie wiedzieć jak to było? Piękny wrześniowy dzień, rodzinka w komplecie w nastroju weselnym, chór gotowy do śpiewania, my nieco podenerwowani, no i Mariusz z Nikonem. Pewnie z tego dnia niewiele moglibyśmy zapamiętać, ale fotograf niczym reporter niesamowicie uchwycił wszystkie ważne dla nas chwile. Takie, których nie dałoby się tak prosto opisać słowami. Wszystkie gesty, spojrzenia, uśmiechy.. całą naszą radość ze ślubu. Kiedy dziś patrzymy na te obrazy widzimy małe dzieło sztuki w każdej fotografii. Jeżeli szukacie kogoś, kto w wyjątkowy sposób utrwali waszą wyjątkową chwilę, to Mariusz jest tą właściwą osobą. Dziękujemy za piękną sesję :)

Basia i Krzysztof R.

Zdjęcia ślubne to coś więcej niż uwiecznienie pewnego wydarzenia. Zdjęcia ślubne to radość, napięcie, śmiech, łzy, zaskoczenie. Towarzyszące w dniu ślubu emocje powodują iż nie jesteśmy w stanie zapamiętać wszystkiego – a tak bardzo byśmy tego chcieli. Dzięki Twojemu zaangażowaniu wystarczy jednak usiąść wygodnie, otworzyć album z fotografiami i obudzić wspomnienia. Na nich bowiem zatrzymał się czas. Minuta po minucie – tak ważnego dnia. Dziękujemy.

Magda & Michał

Comments are closed.